Najlepsza telewizja z twojej ojczyzny

PORTALRU - to interaktywna telewizja cyfrowa, którą można odbierać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu

Dołącz do nas
Wszystko cyfrowe

Wspaniała jakość obrazu, wybór języka,teleprogram, archiwum, uporządkowanie i blokowanie kanałów i inne. Nasza cel – oferować najlepszą jakość za najlepszą cenę. Przekonaj się na własnym doświadczeniu.

Archiwum programów

Nasz TV-Archiwum pozwoli tobie oglądać wszystkie ulubione programy w dowolnym wygodnym dla ciebie czasie w ciągu 14 dni po odtworzeniu danego programu na żywo, jest możliwość przewinięcia, pauzy i zatrzymania obejrzenia.

Timeshift

Powstrzymanie nadawania pozwala mieszkańcom różnych stref czasowych oglądać pokaz na żywo w wygodnym dla siebie czasie. Zawdzięczając funkcji powstrzymania nadawania, można zmieniać czas od dwóch do jedenastu godzin w stosunku do nadawania na żywo!

Oglądaj gdziekolwiek na świecie

Oferujemy unikalną możliwość oglądać ponad 80 najlepszych i popularnych polskich i zagranicznych TV kanałów bez wykorzystania dodatkowego wyposażenia, dla tego potrzebujesz jedynie komputer i dostęp do Internetu z prędkością od 2Mb/s.

Możesz oglądać swoje ulubione kanały w domu, podczas delegacji albo na wypoczynku. Oferujemy oglądać praktycznie wszystkie najlepsze TV kanały polskiej i zagranicznej telewizji wspaniałej jakości. Wysoka jakość naszej telewizji pozwala bez problemów wyświetlać obraz na telewizor o przekątnej 55”.

Kim jesteśmy?

Oferujemy wysokiej jakości etniczną telewizję. Ciężko pracujemy, aby znaleźć i zaoferować Tobie najlepsze kanały telewizyjne, abyś mógł cieszyć się ulubionymi programami.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. PortalRu ma 12 dystrybutorów w 10 krajach.

Skontaktuj się z dystrybutorem Zostań dystrybutorem
Darmowe oglądanie

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się

Dołącz do nas

Twoja nowa telewizja

Oglądanie telewizji na wielu urządzeniach

Wypróbuj
Multiscreen

to możliwość oglądania polskiej online TV na telewizorze i każdym innym urządzeniu, podłączonym do Internetu. Dodatkowo, polska telewizja online dostępna jest wraz z szeregiem funkcji, takimi jak możliwość dostosowania czasu emisji, skorzystania z archiwum.

Multiroom

Polska telewizja online jest także dostępna w opcji Multiroom, przez co każdy z domowników może w tym samym czasie oglądać to, na co ma ochotę.